Prodej vánočních stromků

Správa městských lesů upozorňuje na prodej vánočních stromků, cena = 1 cm / 1,- Kč, do vyprodání zásob. K výsledné ceně, která je závislá na výšce stromku se připočítá DPH ( 15 % )

Informace: Radek Lacina, mobil: +420 775 267 090

Prosba k občanům

Psi - útulekSpráva městských lesů prosí občany o pomoc pro pejsky umístěné v dočasném útulku pro psy v hájovně Okrouhlík např. o granule, konzervy a teplé deky (předání po telefonické domluvě). Za dárky předem děkujeme, Karel Bendl (607 186 286).

Dárkové poukazy

darkovy-poukaz-vzorDárkové poukazy představují ideální způsob, jak potěšit své blízké, když si nejste jisti, co jim koupit. Výběr totiž přenecháváte pouze na nich. Máte-li tedy ve svém okolí někoho, kdo potřebuje palivo nebo řezivo, vsaďte na osvědčené dárkové poukazy. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte. Karel Bendl / 607 186 286 , 326 362 012

Celý příspěvek

Omluva za technické problémy

Architect workplaceVážení zákazníci, omlouváme se za možné výpadky v dodávkách paliva a řeziva, které vznikly z technických důvodů v průběhu migrace emailových schránek na nový mail server. Žádáme všechny zákazníky, kteří ještě nemají uspokojené dodávky paliva a řeziva, aby nás kontaktovali telefonicky nebo e-mailem. Děkujeme za pochopení.